Единствената най-добра стратегия за използване за Птицевъдство

Единствената най-добра стратегия за използване за Птицевъдство

Единствената най-добра стратегия за използване за Птицевъдство

Blog Article

В съвременни условия конете се отглеждат предимно със спортна цел – за езда и като помощници за военни или охранителни патрулни операции в горски терени. Използването на коне като животинска тяга е силно ограничено и се извършва само в слабонаселени региони, или миноритарни общества със запазени традиционни етнокултурни схеми на живот, който е свързан с отглеждане и използване на конете, като работна тяга.

Производството ни е ориентирано към отглеждане и развъждане на фазани. Възможност за отглеждане на определен вид дивечови птици по поръчка.

Ще се повтори ли битката на институции и политици, които нахълтват в душата на един нещастник и я правят политически терен Чума...

Птицевъдство – това е един от най-интензивните сектори в животновъдството в България през последните години, характеризиращ се с широко застъпени механизация и автоматизация на производствените процеси, което осигурява високоефективно промишлено производство.

Продажба на подрастващи ярки Габрово, Севлиево, Трявна

Още интересни статии по темата Заразни болести по птиците - как да ги предпазим? - ПТИЦЕВЪДСТВО Даниел Стоенчев Тиф и пулороза по птиците - ПТИЦЕВЪДСТВО Даниел Стоенчев Шарка по птиците - ПТИЦЕВЪДСТВО Даниел Стоенчев

Преглед на балансирани хранителни режими, които подпомагат растежа и здравето на птиците, както и намаляват въздействието върху околната среда.

Движението на цената при царевицата в САЩ също е чувствително нагоре Цената ФОБ на хлебната пшеница в Чикаго отскочи сериозно с плюс...

Ивайло Гълъбов: Ситуацията с птичия грип в България е извън контрол, загубите...

Представяме на Вашето внимание най-новите технологии и методи, които могат да подобрят продуктивността и здравето на вашите птици чрез ефективни мерки за биологична сигурност на ниво стопанство.

Значително увеличение на вноса през тази година се отчита от Румъния и…

Епизоотологични особености. Източници на заразата са болните птици и заразоносители. Отделянето на причинителя става чрез изпражненията, носните изтечения и издишания въздух (при кашляне, пърхане).

При едрия рогат добитък – младите говеда са телета, съответно месото, добивано от тях е телешко. Младите овце са агнета, а месото е агнешко; когато е от по-зрели овце, е шилешко или овче. При Птицевъдство козите – младите са ярета, а месо им е ярешко. Същото важи и за най-широко разпространеното птицевъдство – отглеждането на кокошки. Малките кокошки се наричат с общия термин пилета, а месото им е пилешко.

В предписанията са включени задължително уведомяване на ОДБХ след извеждане от стопанството,…

Report this page